Командер 2.11: нові можливості для роботи з фразами і мовою запитів

Сьогодні Директ Командер оновився до версії 2.11, тож тепер у ньому доступно ще більше зручних інструментів для керування масштабними рекламними кампаніями.

Що з'явилося у новій версії:

Коригування перетинів та видалення дублів ключових фраз

На вкладці Фрази з'явилася кнопка Мультиредагування > Коригування фраз. Інструмент вміє працювати у двох режимах: коригування перетинів (мінус-словами) і видалення дублів запитів (з урахуванням морфології української та англійської мов).

Ось приклад того, як працює режим «Скоригувати перетини і видалити дублі»: початковий набір фраз [шуби на замовлення, замовлення шуб, купити шуби, шуба] матиме вигляд: [шуби на замовлення, купити шуби, шуба-замовлення-купити].

Отримання статистики показів та цін окремою операцією

На вкладці Фрази з'явилася кнопка Отримати ціни і статистику, яка оновить дані про актуальні ціни та накопичену статистику показів. Під час отримання даних за кампаніями ця інформація не буде з'являтися автоматично, що помітно прискорить процес завантаження.

Змінення регістру ключових фраз

На вкладці Фрази з'явилася кнопка Мультиредагування > Зміна регістру. Інструмент вміє змінювати регістр фраз у чотирьох режимах та обов'язково знадобиться під час використання шаблонів у тексті оголошень.

Мова запитів у фільтрах

У текстових полях фільтру з'явилася підтримка спеціальної мови запитів. Щоб увійти в режим введення запиту, введіть у рядок фільтра знак «=». Запит складається з Поля (назва колонки), Оператора (=(дорівнює/є), !=(не дорівнює/не є), <(менше), >(більше), ~(містить) і !~(не містить)) та Значення (шуканий текст або число). Запити можуть складатися з кількох підзапитів, розділених операторами &(І) та |(АБО), а також групуватися за допомогою дужок.

З докладним описом синтаксису мови запитів можна ознайомитися на сторінці допомоги.

Нова версія Директ Командера доступна для завантаження за посиланням.