Нові корегування ставок: своя ціна кліка для різної аудиторії

Сьогодні в Директі з'явилися додаткові налаштування для гнучкішого керування показами і рекламним трафіком. Окрім корегування цін кліка для мобільних тепер ви можете автоматично підвищувати ставки під час показу оголошень людям певної статі та віку, а також тим, хто вже відвідував ваш сайт.

Оцінити склад онлайн-аудиторії допоможуть окремі зрізи статистики за статтю та віком у Майстрі звітів — дані у ньому збираються з 22 липня 2015 року, — а також звіти щодо демографії у Яндекс.Метриці.

Наприклад, ви рекламуєте послуги автосервісу і левову частку ваших клієнтів становлять чоловіки віком 25—34 років. Щоб під час показу таким користувачам ваша реклама частіше потрапляла на вигідні позиції, можна задати бажаний відсоток збільшення ставки у налаштуваннях корегувань. Щоразу, коли система зможе розпізнати користувача і співвіднести його з потрібною вам аудиторією (чоловік 25—34 років), вона збільшуватиме вашу ставку в межах заданого корегування.

При цьому одночасно можна використовувати відразу кілька різних корегувань.

Уявімо, що ваша початкова ставка за фразою — 4 гривні. До неї ви застосовуєте два підвищувальні коефіцієнти: +120 % під час показу чоловікам 25—34 років і +50 % для мобільних.

Це означає, що ціна кліка під час показу користувачам із вибраної демографічної групи становитиме:

  • 8,8 гривні (4 + 4*1,2) на десктопі;
  • 13,2 гривні (8,8 + 8,8*0,5) на мобільних.

Таким же чином ви можете керувати показами реклами «ретаргетинговій» аудиторії — людям, які вже побували на вашому сайті та виконали певні дії. Наприклад тим, хто поклав товар у кошик, але з якихось причин не оформив замовлення. При цьому немає потреби задавати для оголошення умову ретаргетингу — підвищувальний коефіцієнт застосовується до будь-якої фрази в межах групи або кампанії.

Максимальна ціна кліка з урахуванням коефіцієнта — плюс 300 % до початкової ставки за фразою. Опція доступна в інтерфейсі Директа й API. Більше подробиць про те, як працюють різні корегування ставок, ми описали у Допомозі.