Райони у налаштуваннях геотаргетингу на Росію

Найближчим часом у Директі розширяться можливості геотаргетингу для налаштування показів на Росію: ми плануємо додати близько 200 нових міст і будемо зазначати не лише область, до якої входить місто, але і його район.

Наприклад, якщо ви показуєте рекламу для користувачів Саратова й області, у разі розгортання геодерева у ваших налаштуваннях буде позначено усі райони Саратовської області (Балаковський, Енгельський та інші), а усередині цих районів — відповідні міста:

При цьому важливо, що райони об'єднують у собі не просто окремі міста, а ще й найближчі населені пункти — навіть якщо їх не відображено у дереві. Тому ми рекомендуємо вибирати для показу і конкретне місто, і район, до якого воно належить, — щоб не відрізати від показів частину цільової аудиторії.

В оновленому геодереві ми також відобразимо об'єднання кількох підмосковних міст: Юбілейного з Корольовим та Желєзнодорожного із Балашихою. Якщо раніше ви виключали покази в Желєзнодорожному або Юбілейному, то після запуску змін покази в них можуть початися під час вибору Балашихи або Корольова. Будь ласка, врахуйте ці зміни у своїй роботі.

Подробиці про налаштування регіонів показу можна дізнатися з Допомоги.