Динамічні оголошення можна створювати за фідом

Тепер Директ уміє збирати динамічні оголошення із вашого YML-файлу з даними про товари.

У такого варіанта збирання є дві основні переваги:

  1. Зручніше керування. Ви менше залежатимете від структури свого сайту і зможете краще контролювати список рекламованих товарів: у налаштуваннях групи оголошень фільтрувати їх за категорією, наявністю, виробником, діапазоном цін та іншими параметрами.
  2. Більше інформації, що продає. У фіді можна описати специфічні характеристики товарів, які робот не завжди здогадається самостійно витягнути із сайту. Наприклад, для пилососа це може бути низький рівень шуму, патентована турбощітка або гіпоалергенний фільтр. Такі подробиці допоможуть системі Директа підібрати більше комбінацій ефективних ключових слів, щоб ваша реклама відпрацювала максимум цільового попиту.

Як працювати з фідом

По суті, фід — це файл у форматі YML з інформацією про товари та послуги. Створити його — те саме, що завести базу даних про всі товари або послуги, які ви хочете рекламувати. Наприклад, фід магазину електроніки може мати такий вигляд.

Докладну інструкцію з підготовки фіда можна знайти у спеціальному розділі Допомоги. (А якщо ви вже розміщуєтесь на Яндекс.Маркеті або експериментували зі смарт-баннерами, підготовка фіда для вас питання вирішене).

Директ проаналізує вміст файлу й автоматично сформує динамічні оголошення з товарними пропозиціями для показу на пошуку Яндекса і партнерських пошукових майданчиках.

Для генерації динамічних оголошень може використовуватися не лише весь фід повністю, а й окремі товари з нього, відібрані за допомогою спеціальних фільтрів. На сторінці редагування групи оголошень ви можете натиснути на +Новий фільтр і додати до 50 правил відбирання товарів із фіда, об'єднаних оператором «АБО».

Якщо усі ці налаштування поки що здаються занадто складними, генерацію динамічних оголошень можна, як і раніше, повністю довірити Директу, вибравши свій сайт як джерело даних у налаштуваннях кампанії.

Подробиці про динамічні оголошення можна почитати у Допомозі.