Конструктор графічних оголошень: раз, два, три ― і готово

У Директі з'явився Конструктор: цей інструмент дає можливість створювати графічні оголошення просто в інтерфейсі ― одразу в кількох форматах за лічені хвилини.

Кому особливо стане у нагоді Конструктор

Тим, хто вперше вирішив спробувати графічні оголошення, і тим, хто їх використовує. Тепер зовсім не обов'язково витрачати час на малювання банерів у різних редакторах або замовляти їх дизайнеру.

У графічних оголошень багато переваг: вони виглядають як повноцінні медійні банери, привертають більше уваги в мережах і дозволяють одержати з них більше трафіку. При цьому для вирішення своїх завдань ви можете використовувати усі налаштування, таргетинги та стратегії Директа.

Як створювати графічні оголошення у Конструкторі

Конструктор доступний під час створення нового оголошення з типом «графічне»: потрібно клікнути на кнопку «Додати» навпроти поля «Зображення» і вибрати «Сконструювати за шаблоном».

Спочатку потрібно завантажити зображення, які ви хочете використовувати: підганяти їх перед завантаженням за розміром або вагою не потрібно ― система все зробить самостійно, ― але ми рекомендуємо вибирати якісні великі зображення. Потім придумати і додати рекламний текст ― він однаково коректно відображатиметься на банерах усіх розмірів. Решту Конструктор зробить за вас.

Дизайн графічних оголошень можна налаштовувати на основі кількох шаблонів, змінюючи кольори тла і текстів, а також оцінити за прев'ю в інтерфейсі, як ваші банери виглядатимуть на майданчиках.

В оголошеннях, створених за допомогою Конструктора, можна легко і швидко замінити текст, зображення, дату проведення акції або іншу інформацію – і все це без допомоги дизайнера.

У Конструкторі ви також зможете зазначити потрібну для розміщення юридичну інформацію та вікове обмеження. А для оголошень, які показуються зі спеціальним попередженням, легко вибрати потрібне у випадних меню (наприклад, «Є протипоказання. Проконсультуйтеся з лікарем» для медичної тематики).

Зараз Конструктор підтримує формати 240×400, 300×250, 320×50, 728×90, але в майбутньому до них додадуться усі інші. Ми також плануємо додати у Конструктор інші медійні формати і запропонувати вам ще більше можливостей для створення рекламних матеріалів та керування ними.

Докладно про графічні оголошення і Конструктор читайте у Допомозі.