Копіювання кампаній і груп оголошень в інтерфейсі Директа

Створювати нові кампанії та групи оголошень на основі поточних стало ще простіше: тепер ви можете копіювати та редагувати їх просто в інтерфейсі Директа. Під час копіювання зберігаються ключові фрази, мінус-слова, тексти оголошень, усі налаштування, призначені ставки і корегування та інформація з віртуальної візитки. CTR та інша статистика для копій кампаній і груп накопичуватимуться заново після запуску показів.

Групи оголошень копіюються в межах однієї кампанії, а кампанії – в межах одного акаунту. Копії кампаній переносяться як зупинені: ви зможете спочатку перевірити усі налаштування і за потреби скорегувати їх, а потім запустити покази. Якщо ви копіюєте кампанію повністю і не вносите зміни, повторно проходити модерацію не потрібно. Копії груп оголошень автоматично надсилаються на модерацію: їх можна також зберегти як чернетки.

Працювати з копіями груп оголошень і кампаній зручно, якщо на період акції ви хочете створити кампанію з такими ж ключовими фразами і налаштуваннями, але іншими текстами оголошень і посадковими сторінками. Або розділити велику групу ключових фраз на кілька дрібних, щоб підібрати для них різні посадкові сторінки. А також тоді, коли потрібно сформувати кампанії зі схожими параметрами, але для різних регіонів.

Читайте у Допомозі докладніше про копіювання груп оголошень і кампаній.