Без зайвих слів: мінус-фрази у Директі

Найближчим часом ми додамо в Директ мінус-фрази. Цей інструмент дозволить вам відсікати нецільові покази реклами не лише за окремими словами, але і за словосполученнями завдовжки від 2 до 7 слів. Наприклад, до ключової фрази будівництво будинку можна буде додати мінус-фразу своїми руками замість мінус-слів свої, руки, і не втратити покази за фразами заливка будівництво свого будинку або будівництво будинку руками підрядників.

Ви зможете задавати мінус-фрази на рівні кампаній або груп оголошень поряд із мінус-словами у звичних вам полях через пробіл із дефісом (-швидко -своїми руками -недорого) або кому (швидко, своїми руками, недорого). Також ми додамо підтримку мінус-фраз у Директ Командер та API Директа.

Примітка. Запуск мінус-фраз жодним чином не вплине на мінус-слова, які вже використовуються у ваших кампаніях. Проте під час створення нових кампаній після запуску список <швидко своїми руками недорого> вважатиметься не набором окремих мінус-слів, а єдиною мінус-фразою — оголошення не покажеться тільки тоді, якщо в запиті користувача є одразу всі ці слова.

Для уточнення мінус-фраз вам будуть доступні всі оператори Директа – " " (лапки), [] (квадратні дужки), + (плюс) і ! (знак оклику). У Блозі рекламних технологій ми докладно розповіли, як спецоператори дозволяють збільшити точність мінус-фраз та уникнути надмірного звуження охоплення.