Директ

Група компаній "ВІРА"

www.shop.vira.ru

www.eremont.ru

Ми займаємося будівництвом, ремонтом і оздобленням квартир, офісів, ресторанів, кафе. Країна переживає будівельний бум, який співпав за часом з бумом розвитку інтернету. Так виходить, що більшість тих, хто будується і ремонтується сьогодні або самі чудово знають, що в Мережі можна швидко знайти потрібну інформацію, або мають можливість доручити це підлеглим.

Тому послуга Директа — показати рекламне оголошення у відповідь на потрібний нам пошуковий запит відразу ж припала до смаку. Тим паче, що оплата проводиться тільки за тих відвідувачів, які зацікавилися нашими пропозиціями.

На початку 2005 року ми створили дві рекламні кампанії — для оздоблювально-ремонтного підрозділу «Віра-АртБуд» і для групи комплектації «Shop-Віра». Попит на тематику виявився великий і різноманітний. Так, для «Shop-Віри» було створено 51 оголошення, для «АртБуду» — 31.

Протягом кварталу оголошення були показані понад 100 тисяч разів інтернет-аудиторії Москви й області. Відгук склав 3680 переходів на сайти наших фірм. Ми отримали декілька хороших замовлень і вже на ділі переконалися в ефективності Директа.

За результатами кварталу було ухвалене рішення про розміщення реклами на Яндекс.Директі на постійній основі.

Віктор Римчук, генеральний директор групи компаній «Віра»