Директ

Центр комп'ютерного навчання "Спеціаліст"

www.specialist.ru

Центр комп'ютерного навчання «Спеціаліст» при МДТУ ім.Баумана працює вже понад 15 років. Він визнаний кращим у галузі IT-навчання — «Кращий навчальний центр Microsoft» (2005, 2006), Кращий навчальний центр (національна премія «Комп'ютерна Еліта»), I місце в сфері «Навчання в галузі IT» (рейтинг ТОР-100 найбільших IT-компаній Росії, РБК) та ін.

Нас добре знають і люблять у Росії — на сьогодні в нас понад 300 000 випускників і 15000 корпоративних клієнтів. Вони приходять до нас знову і знову, рекомендують нас своїм друзям і партнерам.

Здавалося б, навіщо потрібна реклама успішної компанії? Для цього є декілька причин.

Прагнучи відповідати вимогам світу, що швидко змінюється, ми не стоїмо на місці. Ми створюємо нові курси, оновлюємо програми старих. Наші курси відкривають все нові і нові можливості для наших слухачів — ефективніше, швидше і легше вирішення бізнес-задач, звільнення від рутини, економія робочого часу.

Ми хочемо бути ближче до наших клієнтів, тому ми відкриваємо нові навчальні комплекси в різних районах Москви.

Ми хочемо, щоб якомога більше людей отримали доступ до якісних знань і змогли реалізувати свій потенціал. Тому ми часто проводимо маркетингові акції, розширюючи коло наших слухачів.

Таким чином, реклама для нашого Центру — це спосіб повідомити людям про їх нові можливості. Нові курси, нові комплекси, нові спеціальні пропозиції.

У нашому медіаплані майданчиком №1 ми вибрали Яндекс.Директ. Рекламу на цьому майданчику ми розміщуємо з 2005 р.

Накопичений досвід і статистика реклами показують, що вибір цей — правильний!

За даними Spylog, відвідувачі з Яндекса — найякісніша аудиторія нашого сайту. І, найголовніше — після запуску реклами на Яндекс.Директі ми побачили різке зростання кількості дзвінків і слухачів.

Наші слухачі говорять нам: «Я так довго шукав хороші комп'ютерні курси. І знайшов Вас в Яндекс». Або: «Я багато чув про Вас. Але в щоденних клопотах забував подзвонити. Побачив в Яндекс.Директ оголошення про літні знижки і записався».

Центр комп'ютерного навчання «Спеціаліст» дякує компанії «Яндекс» за створення чудових сервісів, таких потрібних всім нам.

Рекомендуємо користуватися ними компаніям, упевненим у високій якості своїх послуг. Також хочемо від щирого серця подякувати розумним, творчим і працелюбним менеджерам відділу продажів компанії «Яндекс» за допомогу і підтримку.

Перефразовуючи класика реклами, можна сказати: Яндекс.Директ прискорює провал поганих проектів і допомагає успіху хороших!

Дмитро Гудзенко, директор центру комп'ютерного навчання «Спеціаліст» при МДТУ ім. Баумана