Директ

Ресторан виїзного обслуговування"ФІГАРО"

www.figaro.ru

Ресторан виїзного обслуговування ФІГАРО — перший ресторан на ринку російського кейтерінгу. Наша компанія надає послуги з обслуговування масштабних корпоративних свят і ділових заходів з 1993 року. Ми постійно вдосконалюємо рівень сервісу в організації і проведенні наших заходів і хочемо також постійно розширювати коло клієнтів. Цю задачу нам допомагає вирішувати Яндекс.Директ.

Вперше наш ресторан запустив рекламну кампанію на Яндекс.Директі у 2000 році для www.figaro.ru. Відразу зросла кількість відвідувачів на сайті. З'явилися нові клієнти з високими вимогами до організації торжеств, зацікавлені в послугах з проведення корпоративних вечірок, великих банкетів, фуршетів, ювілеїв, весіль. Результати, досягнуті у ході перших рекламних кампаній свідчили самі за себе, і ми ухвалили рішення постійно виділяти бюджет для реклами на Директі.

Менеджери відділу продажів Яндекса надали нам дуже докладну і зрозумілу інформацію про те, як працювати з оголошеннями, як змінювати ставки, як стежити за статистикою рекламної кампанії і дали багато корисних рекомендацій щодо вибору ключових слів і створення текстів оголошень. Зараз ми самостійно працюємо з Директом. Зручний інтерфейс системи, нові сервіси, які постійно з'являються, рекомендації менеджерів дали нам можливість керувати кампаніями не тільки нашого основного сайту www.figaro.ru, але і «сезонних» сайтів: www.newyear-party.ru, з інформацією про проведення новорічних корпоративних свят, і www.bbq.ru — про проведення літніх заходів з барбекю. Тільки глибоко продумані рішення можуть дозволити паралельно керувати ходом рекламних кампаній трьох сайтів без істотних витрат часу!

Реклама на Директі дає чудовий результат! Дякуємо творцям і співробітникам цієї служби. Сподіваємося, що наша співпраця продовжиться ще не один рік і буде такою ж взаємовигідною й ефективною.

Юлія Волкова, директор ресторану «ФІГАРО»