Директ

ТОВ "ФОРВАТОР ПЛЮС"

www.forvator.ru

Наша компанія існує на ринку вже понад 8 років. За цей час ми змогли завоювати довіру багатьох покупців, які згодом стали нашими постійними клієнтами та партнерами з бізнесу. Але як і будь-яка організація, орієнтована на отримання прибутку, ми були зацікавлені в залученні нових клієнтів. До певного часу ми розміщували інформацію про нас у друкованих виданнях і користувалися зовнішньою рекламою. Веб-майстри, займаючись пошуковою оптимізацією, намагалися вивести сайт на першу сторінку пошуку.

Дізнавшись про можливість потрапити на першу сторінку результатів пошуку на ті ж пошукові запити, ми вирішили обов'язково спробувати, що з цього вийде і відправили заявку «купіть слова» зі списком слів для рекламної кампанії.

Для оцінки ефективності Яндекс.Директа і ролі інтернету в продажах, було вирішено використовувати аналіз звернень. Зверненням у даному випадку був дзвінок в офіс, електронний лист або візит в роздрібний магазин.

Наші очікування виправдалися, конверсія деяких рекламних оголошень склала 5-15%, що у свою чергу окупало витрати на розміщення реклами та приносило прибуток.

Приємно так само відзначити зручність роботи з сервісом, можливість використовувати різні види таргетингу (часовий, географічний тощо). Кваліфікована допомога і вичерпна інформація менеджерів Яндекс.Директа дозволяють грамотно проводити рекламну кампанію, акцентуючи увагу на її сильних і слабких сторонах.

Боков Борис, IT-менеджер