Директ

Група Готелів Євразія

www.eurasia-hotel.spb.ru

Петербург — місто, де обов'язково потрібно побувати! Ми представляємо «Групу Готелів Євразія» в Санкт-Петербурзі. До групи входять три тризіркові готелі: «Євразія», «Регіна» й «Амстердам», розташовані в історичному центрі Петербурга. Там, звідки почалося будівництво міста, і де навіки знайшла притулок «Аврора».

Всі готелі нові та відкриті за останні 3 роки, тому на ринок довелося виходити з нуля. Вивчивши специфіку ринку та провівши моніторинг ефективності реклами в різних медіа, стало зрозуміло, що гості нашого міста, шукають готелі в інтернеті і цей інструмент реклами дає максимальний результат.

Ми прагнули максимально охопити всі бази, в які можна потрапити безкоштовно, давали платну інформацію на спеціалізованих сайтах і почали вивчати пошукову рекламу. Перший досвід роботи за системою Яндекс.Директ дав хороші результати. Ми вчилися розуміти нашого клієнта, як він мислить, що для нього на першому місці. Шукали потрібні ключові слова, писали тексти і завжди знаходили відгук і професійну підтримку у нашого менеджера відділу продажів компанії Яндекс.

Ми постаралися запропонувати те, що інші не пропонували — унікальний «Тур у Петербург», 3 дня/2 ночі на двох за 2830 руб., новорічний банкет за 55$ (без обмежень їжа та російські напої всіх видів) та багато іншого. І найефективнішим способом продажу наших послуг виявився Яндекс.Директ. Оголошення були показані понад 100 тис. разів і на сайт зайшло 2772 відвідувача, поставлені задачі були виконані, але нам є до чого прагнути, адже влітку відкривається четвертий готель у нашій мережі.

Успіху, завжди раді нововведенням і новим проектам на Яндекс.Директі!

Ольга Сибірякова, заступник генерального директора з маркетингу та реклами, «Група Готелів Євразія», Санкт-Петербург