Директ

Фітнес-центр з аквапарком "Кімберлі Ленд"

www.kimberlyland.ru

«Кімберлі Ленд» — елітний московський фітнес-центр з аквапарком, в якому крім звичайних тренажерних залів є також зал Ladies only, «академія краси», дитячий клуб, діловий центр, гольф, сауни і лазні, бари і ресторани, медико-реабілітаціний центр.

Як для компанії, що розвивається, клубу «Кімберлі Ленд» було необхідно якісно донести до потенційних клієнтів інформацію про свої послуги, охопивши якомога більшу частину цільової аудиторії. Важливо було правильно виділити потрібну групу, а зробити це часом не так легко. Яндекс.Директ допоміг справитися з цією задачею і виявився дуже зручним і ефективним інструментом реклами.

Рекламні кампанії в Яндекс.Директ вносять вагомий внесок у збільшення потоку клієнтів, що приходять до нас у центр. Наприклад, коли почалася рекламна кампанія аквапарку і саун, кількість дзвінків зросла в 2 рази. Причому, якісно дзвінки були хорошими, такий висновок можна зробити за співвідношенням дзвінок — бронювання — оплата.

Ми збираємося і далі користуватися послугами сервісу Яндекс.Директ. Крім інших плюсів він допомагає нам краще зрозуміти, чого чекають потенційні клієнти від нас, і, відповідно, підвищити якість обслуговування, добившись максимально можливого рівня комфорту для наших відвідувачів.

Рекламні кампанії в Яндекс.Директ для нас проводить рекламне агентство Advert.Techart.

Смекун Лія, керівник рекламно-видавничого відділу «Кімберлі Ленд»