Директ

Компанія "Конмарк-ДМ"

www.conmark.ru

www.conmarkpost.ru

Повноциклова директ-маркетингова компанія «Конмарк-ДМ» займається тією сферою реклами (прямий маркетинг), яка особливо активно розвивається останнім часом. У зв'язку зі зростаючою конкуренцією в цьому сегменті, важливо швидко реагувати на щонайменші коливання ринку.

«Конмарк-ДМ» прагне максимально задовольняти запити клієнтів, тому постійно збільшує список послуг і вдосконалює методи.

Ми, повною мірою, переконалися в ефективності Яндекс.Директ, тому велика частина рекламного бюджету витрачається саме на рекламу на Яндексі.

Серед переваг реклами в Яндекс.Директ, які є особливо важливими — це можливість у режимі on-line вносити зміни, зручність статистики, проведення тестування. Ми можемо вмить реагувати на всі зміни.

«Конмарк-ДМ» давно використовує різні канали реклами в інтернеті, і ми на власному досвіді переконалися, що банери, хороші позиції в пошукових системах, каталоги, статті тощо впливають зазвичай на кількість відвідувачів сайтів, але на прямі замовлення в основному впливає розміщення саме в Яндекс.Директ. Адже це головна мета реклами!

Ми всім бажаємо успіху в розміщенні реклами в Яндекс.Директ.

Макаров Кирил Михайлович, менеджер з реклами компанії «Конмарк-ДМ»