Директ

Компанія "Купи-Матрац.ру"

www.kupi-matras.ru

Наша компанія на ринку ортопедичних матраців працює вже 10 років. За цей час нашими клієнтами стали десятки тисяч вдячних покупців, причому не лише в Москві, але й по всій Росії. Трохи більше 4-х років тому ми почали активне просування в Інтернет, орієнтуючись, передусім, на компанію "Яндекс".

В Яндексі ми співпрацюємо з багатьма сервісами та службами: Яндекс.Директ, Яндекс.Маркет, Яндекс.Гроші, Яндекс.Каталог тощо. Завдяки Інтернету про нас, наші товари та послуги дізнавалася величезна кількість нових клієнтів. Причому найбільший вклад в істотне збільшення обсягів продажів внесли покупці, що дізналися про нас з контекстної реклами, яка надається службою Яндекс.Директ. З моменту початку активної рекламної кампанії на Директі в середині 2007 року до сьогоднішнього дня наші продажі зросли в 2-2,5 рази, і цей тренд на збільшення обсягів зберігає свою спрямованість.

Ми вважаємо однією з головних переваг контекстної реклами, у тому числі Директа — ненав'язливість і своєчасність. Тобто користувач (потенційний покупець) отримує рекламу про товари та послуги саме тоді, коли вони його дійсно цікавлять. Систем контекстної реклами в Рунеті досить багато, але Яндекс.Директ виділяється серед них завдяки ряду безперечних переваг:

  • широке охоплення аудиторії — реклама показується не лише в пошуку Яндекса, але й на інших гідних і відвідуваних ресурсах (сайтах-партнерах рекламної мережі);

  • дружній і зрозумілий інтерфейс для налаштування рекламної кампанії з постійним контролем ситуації щодо ставок контекстної реклами та витрат коштів;

  • гнучка система оплати з можливістю надання послуг із відстроченням платежу, а також приваблива політика знижок;

  • можливість надання персонального менеджера.

Все це та багато іншого зумовило наш вибір на користь співпраці саме з Яндекс.Директом, а не з якоюсь іншою системою контекстної реклами.

На завершення хотілося б відмітити, що не останню роль у наших позитивних і взаємовигідних відношеннях із Яндексом зіграв наш персональний менеджер. Він завжди оперативно реагує на всі наші питання та прохання, допомагає у вирішенні проблем не лише в Директі, але й з іншими службами Яндекса.

Олексій Шередін, директор інтернет-магазину "Купи-Матрац.ру".