Директ

Московський Торговий Дім "ОКА"

www.hyundai-porter.com

www.mtdoka.ru

Московський Торговій Дім «ОКА» відомий на автомобільному ринку з 2000 року як один з найбільших продавців мікролітражних автомобілів «ОКА». У 2005 році він почав освоювати випуск малотонажних вантажівок Hyundai Porter виробництва ТагАЗ. На момент продажів ці вантажівки були невідомі потенційним споживачам, що звикли до «Газелей». Треба було терміново залучити покупця. І ось тут наші погляди звернулися в інтернет. Одночасно з початком продажів, у серпні, ми почали рекламну кампанію на Яндексі. Розмістили декілька оголошень з інформацією про вантажівки. Вже наступного дня почали телефонувати зацікавлені клієнти. З кожним днем їх ставало все більше і більше. Перший продаж повністю окупив всі витрати на рекламу і приніс прибуток.

Зараз, рік потому, коли МТД «ОКА» став великим продавцем вантажівок Hyundai Porter, можна сказати, що істотну роль у цьому зіграла реклама на Яндексі. Саме вона перші місяці, коли ми і наш товар були маловідомі, забезпечила наростаючий приплив покупців і дозволила швидко розкрутитися на новому для нас ринку. Зараз, реклама на Яндексі — це стабільний і досить великий відсоток наших покупців.

Сьогодні ми розміщуємо рекламу не тільки на Яндексі, але і на інших майданчиках в інтернеті. Але така широка цільова аудиторія тільки тут. Наша рекламна кампанія триває вже рік, і ми пропонуємо, зробити її постійною, оскільки надзвичайно задоволені її ефективністю. І в зв'язку з цим, хотілося б відзначити професіоналізм співробітників відділу продажів Яндекс, які допомогли нам створити нашу рекламну кампанію, знайти потрібні ключові слова, з розумінням відносяться до наших запитів.

Ми дякуємо компанії Яндекс і бажаємо колективу професійного успіху, нових ідей і успішного їх перетворення!

Юрій Сігал, маркетолог-аналітик компанії МТД «ОКА»