Директ

Компанія "ВІКНА РОСТУ"

www.oknarosta.ru

Група компаній «ВІКНА РОСТУ» ось вже 11 років є одним з найбільших виробників вікон у Росії. Збутова мережа компанії налічує на сьогодні понад 100 представництв у Москві, Московській області та містах Золотого кільця.

З моменту створення компанії вищим пріоритетом для нас є інтереси споживача. Кожен другий покупець приходить до нас за рекомендацією друзів. Компанія «ВІКНА РОСТУ» — єдина з виробників світлопрозорих конструкцій нагороджена престижною премією «Компанія 2005» у номінації «Клієнтоорієнтована компанія».

Дослідження показали, що відвідувачі інтернету найлояльніше відносяться до реклами в пошукових системах. Це логічно, адже людина отримує ту інформацію, яку шукає сама. Тому для нас Яндекс.Директ вже декілька років є основним інструментом інтернет-реклами.

У 2006 році Компанія ухвалила рішення значно збільшити кількість клієнтів, що приходять у компанію завдяки інтернету. Виросли бюджети, рекламні кампанії стали розвиненішими, складнішими. Керування ними вимагало все більше уваги. Чудовим рішенням став перехід на тариф «Безтурботний». Наш менеджер в Яндексі не тільки взяв на себе рутинну технічну роботу, але і вніс ряд конструктивних пропозицій. Командна робота сприяла подальшому розвитку проекту, підвищенню його ефективності.

Лише за півроку відвідуваність сайту збільшилася в п'ять разів. Відповідно виросло і число клієнтів з інтернету.

Дякуємо нашим шановним клієнтам і, звичайно, клієнтському відділу Яндекса.

Самойлов Артем, менеджер інтернет-проекту ГК «ВІКНА РОСТУ»