Директ

Компанія "Профильснаб"

www.griliato.ru, www.plastic-otdelka.ru, www.potolki-opt.ru, www.profilsnab.ru

Компанія "Профильснаб" здійснює оптові поставки сучасних обробних матеріалів. В асортименті на даний момент є великий вибір підвісних стель, світильників, пластикових панелей і підвіконь. Важливим напрямом нашої роботи є продаж стель Грильято. Усі ці товарні позиції потребують просування, і наша компанія вважає, що найбільш зручним, дуже швидким і порівняно недорогим способом є контекстна реклама Яндекс.Директ.

Вартість кліка в конкуренції з великими гравцями певних сегментів ринку досить висока, але в Яндекс.Директ існують методи її зниження, що дозволяє нам контролювати рекламний бюджет. Завдяки Яндексу ми в короткі терміни виводимо на ринок нові торговельні марки і з великою вигодою окупаємо вкладення в рекламу.

Відділ маркетингу та реклами нашої компанії з появою нових видів товарів створює нові сайти та відразу ж починає їх рекламувати. Нами були випробувані різні способи просування опоряджувальних матеріалів, але збираючи статистику, ми дійшли висновку, що більше 80% відвідувачів наших сайтів приходять за допомогою контекстної реклами через Яндекс.Директ і в цілому близько 90% з них конвертуються в наших клієнтів. Віддача від контекстної реклами перевершує витрати, і на сьогодні не існує більш універсального способу залучення клієнтів.

Ми дуже раді співпраці з Яндексом і, думаю, ми довго будемо разом.

Андрій Лебєдєв, керівник відділу маркетингу та реклами компанії "Профильснаб".