Директ

Компанія "Росклімат"

www.rusklimat.ru

Компанія «Росклімат» є одним з лідерів кліматичного ринку Росії, і з початку 2004 року ми активно рекламуємося на багатьох майданчиках інтернету.

Наше перше оголошення в Яндекс.Директі стартувало 13 січня 2004 року і, до цього часу, ось вже майже 2 роки, ми із задоволенням розміщуємо рекламу в цьому прекрасному сервісі Яндекса.

За ці два роки було багато чого — росли ми, змінювався і сам Директ. Почавши розміщення в системі з десятка оголошень за найважливішими для нас ключовими словами, ми дуже швидко виявили, що Яндекс.Директ — безумовно, дуже зручний інструмент інтернет-реклами. Росла кількість наших оголошень, ми вивчали тонкощі системи, а сам Директ у цей час удосконалювався, на наших очах з'являлися його новинки — введення автоброкера, збільшення числа місць розміщення, підключення перших партнерських майданчиків, покази оголошень на місці спецрозміщення.

Ми як і раніше залишаємося одними з найвідданіших рекламодавців Яндекс.Директа і бажаємо одному з наших улюблених сервісів успіхів і подальшого процвітання.

Кабанов Олексій, відділ реклами компанії «Росклімат»