Директ

Компанія Terrasoft

www.terrasoft.ua

Яндекс.Директ — відмінний сервіс для розвитку бізнесу.

Terrasoft — великий постачальник комплексних рішень у сфері керування взаєминами з клієнтами (CRM) для компаній різних галузей і видів діяльності. Наша команда направляє всі свої зусилля на створення оптимальних рішень у сфері CRM (Customer Relationship Management). Експерти Terrasoft розробили готові CRM-моделі для різних галузей економіки, які містять кращу практику ведення клієнтоорієнтованого бізнесу.

Незаперечним достоїнством інтернет-реклами в порівнянні з іншими медіа є те, що рекламне оголошення спочатку показується тільки зацікавленим особам. Реклама не нав'язується споживачеві, а показується тільки тоді, коли він сам шукає пропонований продукт. Такі умови дозволяють привернути цільову аудиторію з найменшими витратами та високою ефективністю реклами.

У цей час ми проводимо розміщення рекламних кампаній на декількох рекламних майданчиках за групою тематичних напрямів і кількість відвідувачів нашого сайту завдяки Яндекс.Директу вже збільшилася на 17-20%. Перевагою системи Яндекс.Директ вважаємо максимальне охоплення аудиторії, невисоку вартість переходів за рекламними оголошеннями, можливість роботи з персональним менеджером, що гарантує швидке вирішення будь-якої проблеми і відсутність простоїв в роботі рекламних кампаній.

Пріоритетом для свого розвитку компанія Terrasoft вважає ефективну роботу з існуючими користувачами і залучення нових, підвищення рівня присутності на ринку CRM. Ці задачі вельми вдало вирішуються під час використання системи Яндекс.Директ.

Ольга Гнезділова, маркетинг-менеджер Terrasoft