Директ

Енергетична компанія "ВірКом - Енерго"

www.setenergo.ru

Наша компанія займається реалізацією електротехнічного устатковання як побутового, так і промислового призначення. Разом з реалізацією високовольтного і низьковольтного устатковання наша компанія надає повний спектр електромонтажних послуг під ключ.

Інтернет безперечно є сильним інструментом для просування бізнесу в цілому. Інтернет-представництва давно вже стали невід'ємним атрибутом кожної компанії, що поважає себе. Сайт нашої фірми відкрився порівняно недавно.

Ми розглядали декілька варіантів щодо просування його в Інтернеті. Наприклад, банерна реклама, платні каталоги, послуги фірм з просування тощо. Через три місяці після відкриття кампанії в Яндекс.Директ, ми зрозуміли, що це найефективніший інструмент для залучення цільових відвідувачів при мінімальних витратах. Плюс до всього у нас росте відвідуваність сайту, що теж важливо. І я завжди бачу своїх прямих конкурентів по Директу, що за певних умов може стати ключовим моментом у роботі з потенційним клієнтом.

Статистика моєї кампанії (за 3 месяці):

  • Показів — 44300

  • Кліків — 600

  • CTR % — 1.30

За деякими словами CTR тримався 7-10 %.

У результаті роботи з Яндекс.Директому була оброблена велика кількість заявок на постачання обладнання. Частина з них вже оплачена. Директ окупився з першою оплаченою заявкою. За що щиро дякуємо Яндексу. Сподіваємося, що й надалі все буде відмінно.

Тихий А. В., заступник генерального директора