Реєстрація представників

Система представників дозволяє спільно керувати кампаніями шляхом надання рівноправного доступу до облікового запису з декількох логінів (представників).

Усі зареєстровані представники користувача мають повний доступ до усіх кампаній, можуть редагувати і змінювати оголошення, переглядати статистику, переносити кошти і оплачувати кампанії тощо.

Один із представників завжди є головним. Головний представник має ексклюзивне право реєструвати нових та видаляти наявних представників. Загальну кількість представників не обмежено.

Реєстрація нового представника

Зареєструвати нового представника може користувач із правами головного представника. Для цього перейдіть за посиланням Зареєстровані представники на сторінці Мої кампанії та скористайтеся опцією Призначити нового представника.

Увага.

Як представника може бути призначено лише новий логін, зареєстрований на Яндексі, але який ніколи не використовувався для керування рекламою на будь-яких сервісах Яндекса. Новий представник отримає доступ до керування вашими рекламними кампаніями не лише в Директі, але і на інших комерційних сервісах Яндекса.

Новий представник з'являється у відповідному списку на сторінці Діючі представники.

Видалення представників

Представника можна видалити, скориставшись відповідним посиланням поряд із логіном у списку. Після видалення цей логін втрачає можливість загального доступу до кампаній цього користувача.

Увага.

Видалений представник втратить доступ до керування рекламними кампаніями не лише в Директі, але і на інших комерційних сервісах Яндекса.

Видалених раніше представників можна побачити у списку на вкладці Видалені представники. Колишній представник, що не встиг створити власних кампаній, може бути у разі потреби відновлений.

Зміна головного представника

Головним представником може бути призначений будь-який із зареєстрованих представників користувача. Щоб повторно призначити головного представника, треба перейти за посиланням Змінити "головного" представника, вибрати логін зі списку представників та натиснути кнопку Призначити.

Після перепризначення колишній головний представник стає звичайним представником і втрачає права адміністрування групи представників.

Сповіщення

Звичайний представник отримує сповіщення лише щодо тих кампаній, у налаштуваннях яких зазначено його електронну адресу як контактну. Якщо представник хоче отримувати сповіщення щодо усіх кампаній, то він може налаштувати отримання сповіщень у розділі Налаштування користувача.

Головний представник завжди отримує повідомлення щодо усіх кампаній. Крім того, головний представник може відредагувати налаштування для всіх інших представників, натиснувши на посилання Редагувати праворуч від логіна у загальному списку представників.