Директ
Довідка

Продуктивність

Що таке продуктивність

Продуктивність у Директі допомагає оцінити, наскільки добре ключова фраза працює у поєднанні з оголошеннями, які ви для неї склали.

Продуктивність є у кожної фрази, активної на пошуку, і може мати значення від 0 до 10. Висока продуктивність у більшості випадків означає, що ви задіяли весь потенціал фрази і вона працює на повну силу. Низька продуктивність – це сигнал до того, що над фразою потрібно попрацювати, і вона зможе приносити помітно більше віддачі.

Продуктивність не враховує статистику за оголошенням і починає обчислюватися ще до перших показів та кліків. Завдяки цьому ще на старті кампанії ви можете зорієнтуватися, як зробити фразу кориснішою.

Підвищувати продуктивність допомагають підказки, які система підбирає індивідуально для кожного конкретного випадку.

Орієнтуючись на них, ви зможете розкрити потенціал ключових фраз і за рахунок цього приводити на сайт більше цільової аудиторії.

Навіть якщо продуктивність ваших фраз досягла рівня 9–10 балів, ви завжди можете продовжувати підвищувати ефективність своєї реклами. Наприклад, розширювати список ключових фраз, удосконалювати тексти оголошень та оптимізовувати налаштування на рівні кампаній.

На що впливає продуктивність і як вона обчислюється

Значення продуктивності не використовується у формулах під час відбирання оголошень для показу, не впливає на ціни і CTR.

В основі розрахунків продуктивності — безліч груп факторів: релевантність фрази текстам оголошень, варіативність запитів, які можуть включати в себе цю фразу, а також параметри, через які фраза може бути неефективною. Багато з цих факторів система використовує і під час підрахунку коефіцієнта якості. Тому, працюючи над продуктивністю, ви одночасно працюєте над загальною ефективністю своєї реклами і можете показувати свої оголошення на помітних позиціях за менші гроші.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!