Директ
Довідка

Шаблон. Створення однотипних оголошень

У Директі є спеціальний інструмент для створення однотипних оголошень — шаблони. За їх допомогою можна підставити ключову фразу, за якою було показано оголошення, заголовок, текст оголошення, посилання на сайт або відображуване посилання. Таким чином, для кожної ключової фрази показується унікальне оголошення.

Як додати шаблон

Шаблон можна додати під час створення або редагування оголошення. Для цього місця, в які потрібно підставляти ключові фрази, потрібно праворуч і ліворуч обмежити символом «#» :

Щоб оголошення не втрачало змісту під час показу, необхідно зазначити фразу за замовчуванням (наприклад, #зоопарк#).

Ключові фрази повинні бути підібрані таким чином, щоб у разі заміни шаблону на ключову фразу текст залишався граматично узгодженим і відповідав вимогам модерації. Наприклад:

Регістр букв у ключовій фразі не змінюється при підставлянні в оголошення із шаблоном. Якщо у ключовій фразі є пропуск, то при підставлянні у посилання на сайт він замінюється символами %20.

Максимальну кількість символів у заголовку, тексті оголошення, посиланні на сайт і відображуваному посиланні обмежено. Якщо після підставлення ключової фрази в шаблон обмеження буде перевищено, замість ключової фрази використовуватиметься фраза за замовчуванням.

Переконайтеся, що сторінки, на які ведуть посилання після заміни в них шаблону на ключову фразу, доступні. У посиланнях кириличні символи автоматично кодуються в UTF-8. Важливо, щоб ваш сайт коректно приймав запити в цьому кодуванні. В інтерфейсі Директа посилання із шаблоном в оголошенні буде позначено символом .

Увага! 

Підстановка можлива тільки в основне посилання оголошення, для швидких посилань підстановка шаблону не робиться.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!