Конструктор креативів для графічних оголошень

Конструктор креативів допомагає вам самостійно створити привабливі графічні оголошення на основі готових шаблонів. Ви можете створювати необмежену кількість креативів безкоштовно.

Для створення не потрібні спеціальні знання чи досвід. Усього за кілька хвилин ви отримаєте графічне оголошення без допомоги професійного дизайнера.

Як створити креатив у конструкторі

Під час створення або редагування графічного оголошення у блоці Креатив натисніть на Додати → Створити нові за шаблоном. Відкриється вікно конструктора креативів, у ньому виберіть один із варіантів шаблону. Після цього ви перейдете у вікно створення набору креативів.

У лівій частині вікна виберіть розміри креативів, які вам потрібні. Доступні такі розміри: 300×250, 240×400, 240×600, 300×300, 300×500, 300×600, 320×50, 320×480, 336×280, 480×320, 728×90, 1000×120. За замовчуванням вибрано усі варіанти, щоб оголошення могли показуватися на більшій кількості майданчиків.

У правій частині вікна виберіть зображення, колір тла і рамки, додайте основний текст. Ви можете додати своє зображення, вибрати готове з бібліотеки або раніше завантажене вами зображення. Колір рамки не повинен збігатися із тлом (кольором заливки і кольорами завантаженого файлу).

Зазначте потрібні дані у блоках Вікове обмеження, Попередження і Юридична інформація. Зверніть увагу, у креативі повинна бути вся інформація, необхідна відповідно до вимог законодавства та правил Яндекса, зокрема попередження та вікові обмеження.

Усі зміни налаштувань одразу відображаються у зоні попереднього перегляду. Щоб перевірити відображення юридичної інформації, наведіть курсор на значок у лівому нижньому куті креативу.

Після того як ви закінчили роботу над креативами, натисніть на кнопку Створити. Креативи буде додано в бібліотеку.

У вікні бібліотеки виберіть створений набір креативів і додайте його до групи оголошень. Ви можете додати не всі розміри з набору, для цього натисніть на кнопку .

Для кожного креативу в наборі буде створено окреме графічне оголошення. До групи можна додати не більше 50 оголошень.

Додавання креативів із бібліотеки

Ви можете використовувати створені креативи в інших групах. Для цього у блоці Креатив натисніть на Додати → Вибрати з раніше створених та виберіть потрібні набори креативів.

Ви можете додати лише креативи певного розміру з наборів. Для цього у випадному списку Фільтр виберіть потрібні розміри.

Обмеження.

В оголошенні креативи із конструктора можна замінити лише на креативи із конструктора такого самого розміру, але не на креативи, завантажені з комп'ютера або з інтернету.

Експорт креативів

Посилання на всі креативи, які було створено в конструкторі, можна завантажити у файл формату XLS. Для цього натисніть на кнопку Експортувати список в XLS.

Посилання можна використовувати, щоб додати креативи одразу в кілька оголошень за допомогою XLS/XLSX-файлів.

Обмеження.

Перенести креативи з одного акаунту на інший не можна.