Директ
Довідка

Конструктор

Конструктор допомагає вам самостійно створити привабливі графічні оголошення на основі готових шаблонів. Ви можете створювати необмежену кількість зображень безкоштовно.

Для створення не потрібні спеціальні знання чи досвід. Усього за кілька хвилин ви отримаєте зображення без допомоги професійного дизайнера.

Як створити зображення у конструкторі

Під час створення або редагування графічного оголошення у блоці Зображення натисніть на ДодатиСконструювати за шаблоном. Відкриється вікно конструктора, в ньому виберіть один із варіантів шаблону. Після цього ви перейдете у вікно створення набору зображень.

У лівій частині вікна виберіть розміри зображень, які вам потрібні. За замовчуванням вибрано усі варіанти, щоб оголошення могли показуватися на більшій кількості майданчиків.

У правій частині вікна виберіть зображення для тла, колір заливки та рамки, додайте основний текст. Ви можете завантажити нове зображення, скористатися попередньо завантаженим або вибрати готове з бібліотеки зображень. Видима зона зображення тла для кожного розміру визначається автоматично. Щоб її змінити, у блоці Зображення натисніть на кнопку Обрізати для. Розмір зображення тла, яке ви редагуєте, буде зазначено на кнопці. Колір рамки не повинен збігатися із тлом (кольором заливки і кольорами завантаженого файлу).

Зазначте потрібні дані у блоках Вікове обмеження, Попередження і Юридична інформація. Зверніть увагу, на зображенні повинна бути вся інформація, необхідна відповідно до вимог законодавства і правил Яндекса, у тому числі попередження та вікові обмеження.

Усі зміни налаштувань одразу відображаються у зоні попереднього перегляду. Щоб перевірити відображення юридичної інформації, наведіть вказівник на значок у лівому нижньому куті зображення.

Після того як ви закінчили роботу над зображеннями, натисніть на кнопку Створити. Зображення буде додано у бібліотеку.

У вікні бібліотеки виберіть створений набір зображень і додайте його до групи оголошень. Ви можете додати не всі розміри з набору, для цього натисніть на кнопку .

Для кожного зображення у наборі буде створено окреме графічне оголошення. До групи можна додати не більше 50 оголошень.

Додавання зображень із бібліотеки

Ви можете використовувати створені зображення в інших групах. Для цього у блоці Зображення натисніть на ДодатиВибрати з бібліотеки доданих та виберіть потрібні набори зображень.

Ви можете додати лише зображення певного розміру з наборів. Для цього у випадному списку Фільтр виберіть потрібні розміри.

Обмеження. 

В оголошенні зображення із конструктора можна замінити лише на зображення із конструктора того ж розміру, але не на зображення, завантажене з комп'ютера або інтернету.

Експорт зображень

Посилання на всі зображення, які було створено у конструкторі, можна вивантажити у файл формату XLS. Для цього натисніть на кнопку Експортувати список в XLS. Посилання можна використовувати, щоб додати зображення одразу в кілька оголошень за допомогою XLS/XLSX-файлів.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!