Уточнення

Уточнення — це короткі тексти, в яких ви можете описати свої переваги або особливості. Їх буде показано в додатковому рядку внизу оголошення.

Уточнення в оголошеннях показуються у 1-му спецрозміщенні на пошуку Яндекса лише на десктопах.

Чим корисні уточнення

Допомагають повідомити додаткову інформацію

В уточненнях ви можете перерахувати переваги товару або послуги, розповісти про спеціальні пропозиції або описати вигідні умови роботи з вами.

Підвищують CTR оголошення

За нашими дослідженнями, уточнення підвищують CTR оголошень на 3 %.

Не потребують складного налаштування

Придумайте і додайте до оголошення короткі тексти уточнень. Одне і те ж уточнення можна використовувати в різних оголошеннях і кампаніях.

Як додати уточнення

Уточнення можна додати під час створення або редагування оголошення. Для цього на сторінці редагування оголошення у блоці Доповнення виберіть Уточнення → Додати. Уточнення повинні відповідати вимогам модерації. Якщо якесь уточнення не відповідає вимогам, то його буде відхилено модератором і не буде показано в оголошенні.

Довжина уточнення не повинна перевищувати 25 символів з урахуванням пробілів. Загальна довжина уточнення для одного оголошення не повинна перевищувати 66 символів. Уточнення може бути показано в будь-якому порядку.

Ми рекомендуємо додавати короткі, зрозумілі уточнення. Створене одного разу уточнення можна додати до будь-якого оголошення в одній або кількох кампаніях.

Редагувати уточнення не можна. Якщо ви хочете змінити уточнення, видаліть його і створіть нове.

Додати уточнення одразу в кілька груп оголошень можна за допомогою XLS/XLSX-файлів, оптових операцій у мультиредагуванні, Директ Командера або API Яндекс.Директа.