Директ
Довідка

Денний бюджет

Для кампаній із ручним керуванням ставками ви можете задати обмеження денного бюджету. Відкрийте сторінку Мої кампанії, виберіть кампанію і натисніть на кнопку у блоці Обмеження бюджету.

Зазначте максимальну суму витрат на добу і виберіть режим показу оголошень:

  • Cтандартний режим (за замовчуванням) — покази оголошень тривають безперервно і припиняються, як тільки сума витрат почне дорівнювати зазначеному денному обмеженню.

  • Розподілений режим — бюджет розтягується на весь день або на проміжок, який зазначено у тимчасовому таргетингу.

    Якщо денного бюджету недостатньо для безперервних показів, рекламні оголошення періодично зупинятимуться (в інтерфейсі під оголошенням з'являтиметься сповіщення про те, що покази призупинено).

    Якщо ви використовуєте високочастотні фрази при невеликому денному бюджеті, Директ не гарантує рівномірного розподілу показів протягом дня. Доступний бюджет може бути витрачено на початку періоду показів, і на залишок дня коштів не залишиться.

Змінювати суму денного бюджету можна не більше трьох разів на добу. Мінімальний розмір бюджету — 80 грн.

Якщо в день, коли ви вмикаєте або зменшуєте денний бюджет, у рекламній кампанії була активність, можлива перевитрата коштів. Директ може не розподілити кошти на весь цей день, навіть якщо було вибрано розподілений режим показів. Із наступного дня роботи денний бюджет гарантовано буде витримано.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!