Директ
Довідка

Відображуване посилання

Відображуване посилання — це адреса сторінки сайту, яку буде показано в оголошенні. Ми рекомендуємо використовувати посилання, яке легко читається і дозволяє користувачам зрозуміти, на яку сторінку вони перейдуть після кліка на оголошення.

Відображуване посилання показується лише на сторінках результатів пошуку Яндекса.

Додати відображуване посилання можна для кампаній типу «Текстово-графічні оголошення». Для кампаній типу «Динамічні оголошення» відображуване посилання буде створено автоматично. Керувати показами або редагувати його не можна.

Як додати відображуване посилання

Додати відображуване посилання можна під час створення або редагування оголошення. У ньому можна зазначити, наприклад, назву товару або запит користувача. Домен зазначати не потрібно. Довжина відображуваного посилання має бути не більше 20 символів (без урахування домену).

Текст відображуваного посилання повинен складатися з літер, цифр. Мова відображуваного посилання може не збігатися з мовою домену. Допускається використання символів «-», «», «/», «%», «#». Якщо ви ввели пробіл чи символ «_», то його буде замінено на «-». Інші символи буде видалено. Повторювані символи «-», «», «/», «%» буде замінено на один.

Перевірте, що відображуване посилання відповідає вимогам модерації. Якщо відображуване посилання не відповідає вимогам, то його буде відхилено модератором та не буде показано в оголошенні.

Відображуване посилання можна використовувати разом із шаблонами. Місце у відображуваному посиланні, в яке потрібно підставляти ключові фрази, потрібно праворуч і ліворуч обмежити знаком «#». Якщо у ключовій фразі є пробіл, то у разі підставляння у відображуване посилання він не замінюється.

Додати відображувані посилання одразу в кілька оголошень можна за допомогою XLS/XLSX-файлів, оптових операцій у мультиредагуванні, Директ.Командера або API Яндекс.Директа.

Статистику кліків за відображуваним посиланням можна подивитися у Майстрі звітів, додавши зріз Місце кліка.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!