Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Швидкі посилання

Швидкі посилання — це короткий шлях до важливої інформації на вашому сайті. Вони дають можливість користувачам відразу потрапити на потрібну сторінку сайту.

У Директі ви можете додати до оголошення до чотирьох швидких посилань, що ведуть на сторінки рекламованого сайту. Швидкі посилання показуються як на пошуку, так і в мережах (РМЯ і зовнішні мережі). Кількість відображуваних швидких посилань на різних майданчиках і пристроях може розрізнятися.

Чим корисні швидкі посилання

Підвищують клікабельність оголошення без додаткових витрат

За нашими даними, оголошення зі швидкими посиланнями залучає більше відвідувачів. При цьому швидкі посилання не вимагають збільшення витрат на рекламу — перехід за швидким посиланням оплачується так само, як і один клік на оголошення. Якщо користувач під час перегляду оголошення клікне на кілька посилань, ви заплатите лише за один клік.

Роблять навігацію простішою

Після додавання швидких посилань у вашого оголошення з'являться додаткові елементи, які допоможуть користувачам одразу перейти у потрібні розділи вашого сайту.

Пропонують більше простору для тексту, що продає

У швидких посиланнях ви можете розповісти про ваші пропозиції, описати вигідні умови доставки або додати іншу інформацію, яка не вмістилася в основний текст оголошення.

Як додавати або редагувати швидкі посилання

Швидкі посилання можна додати під час створення або редагування оголошення. Для цього на сторінці редагування оголошення у блоці Доповнення виберіть Швидкі посиланняДодати.

До швидких посилань можна додати опис. Для цього натисніть на посилання показати. Описи допоможуть вам з'ясувати, куди веде швидке посилання. Зверніть увагу, що опис швидких посилань показується тільки у рекламі на навігаційний запит під час показу на десктопах і планшетах.

Додати швидкі посилання одразу у кілька оголошень можна за допомогою XLS/XLSX-файлів, через оптові операції у мультиредагуванні або API Яндекс.Директа.

Швидкі посилання повинні відповідати вимогам модерації. Якщо швидкі посилання не відповідають вимогам, то оголошення буде показано без них.

Показ швидких посилань на мобільних майданчиках

Швидкі посилання показуються і на мобільних майданчиках. При цьому буде показано стільки швидких посилань, скільки вміщується в один рядок. Якщо тексти швидких посилань занадто довгі — усі створені посилання можуть не поміститися.

Поради щодо використання швидких посилань

Ми рекомендуємо використовувати швидкі посилання так, щоб вони насамперед відповідали інтересам потенційних клієнтів.

Наприклад, посилання можуть вести на сторінки сайту, які містять додаткову інформацію про наданий товар:

Або на докладний опис умов пропозиції:

Також за допомогою швидких посилань можна сегментувати пропозицію за категоріями:

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!