Загальний рахунок

Загальний рахунок — це єдине джерело коштів для всіх кампаній під одним логіном. Після його підключення вам не доведеться оплачувати окремі кампанії — покази оголошень продовжаться, поки на загальному рахунку є кошти. Загальний рахунок автоматично підключається усім новим користувачам Директа.

Підключення і оплата

На сторінці Мої кампанії перейдіть за посиланням Підключити загальний рахунок. Перед підключенням ми рекомендуємо вимкнути всі автоматичні інструменти перенесення коштів. Поповнити загальний рахунок можна тими ж способами оплати, що і звичайну рекламну кампанію. Для переходу до оплати на сторінці Мої кампанії натисніть на кнопку Доплатити.

Суми витрат за кожною кампанією ви можете подивитися у звітах статистики.

Якщо після підключення загального рахунку для ваших кампаній буде здійснено коригування статистики (скасовано недійсні кліки), то повернуті кошти потраплять не на загальний рахунок, а на ті кампанії, куди їх було зараховано спочатку.

Автопоповнення

Автоматичне поповнення загального рахунку гарантує безперебійну роботу вашої реклами: рахунок буде поповнено автоматично, щойно залишок на ньому досягне заданого вами значення.

Підключити автопоповнення можуть тільки прямі рекламодавці з України, що оплачують рекламу у гривнях. Для автопоповнення можна використовувати банківську картку.

Щоб увімкнути автопоповнення, на сторінці Мої кампанії перейдіть за посиланням Автопоповнення рахунку.

Відключення

Загальний рахунок не можна відключити, якщо ви використовуєте автопоповнення. Перейдіть за посиланням Автопоповнення на сторінці Мої кампанії, щоб відмовитися від автопоповнення.

Перейдіть за посиланням Загальний рахунок на сторінці Мої кампанії і натисніть на кнопку Вимкнути. Перед відключенням потрібно перерозподілити залишок коштів між кампаніями і натиснути на кнопку Перенести та відключити.

Підключення або відключення загального рахунку можливе не частіше одного разу на добу.