Директ
Довідка

Загальний рахунок

Загальний рахунок — це єдине джерело коштів для всіх кампаній під одним логіном. Після його підключення вам не доведеться оплачувати окремі кампанії — покази оголошень продовжаться, поки на загальному рахунку є кошти. Загальний рахунок автоматично підключається усім новим користувачам Директа.

Підключення і оплата

На сторінці Мої кампанії перейдіть за посиланням Підключити загальний рахунок. Перед підключенням ми рекомендуємо вимкнути всі автоматичні інструменти перенесення коштів. Поповнити загальний рахунок можна тими ж способами оплати, що і звичайну рекламну кампанію. Для переходу до оплати на сторінці Мої кампанії натисніть на кнопку Доплатити.

Суми витрат за кожною кампанією ви можете подивитися у звітах статистики.

Якщо після підключення загального рахунку для ваших кампаній буде здійснено коригування статистики (скасовано недійсні кліки), то повернуті кошти потраплять не на загальний рахунок, а на ті кампанії, куди їх було зараховано спочатку.

Відключення

Перейдіть за посиланням Загальний рахунок на сторінці Мої кампанії і натисніть на кнопку Вимкнути. Перед відключенням потрібно перерозподілити залишок коштів між кампаніями і натиснути на кнопку Перенести та відключити.

Підключення або відключення загального рахунку можливе не частіше одного разу на добу.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!