Мітки оголошень. Групування за допомогою міток

Мітки дають можливість групувати оголошення кампанії для швидшої та зручнішої роботи з ними. Групи, яким присвоєно одну і ту ж мітку, рекламодавець може викликати одним кліком — щоб переглянути або виконати з ними якісь дії.

Зручно присвоювати оголошенням мітки за товарними категоріями, брендами, марками, вартістю товару тощо. Одній групі можна присвоїти кілька міток.

Створення нових міток

Створити мітку можна:

 1. У розділі «Керування мітками».

  Потрібно перейти в цей розділ зі сторінки перегляду кампанії (посилання «Мітки», потім посилання «Редагувати мітки»). На сторінці наведено весь список наявних міток: можна видаляти та перейменовувати мітки, створювати нові.

 2. На сторінці перегляду груп оголошень.

  Під потрібним оголошенням слід натиснути на кнопку «Мітки». Клікнувши на цю кнопку, можна додати нові мітки та використати їх для групи. Якщо у рекламодавця вже створені мітки, вони відобразяться у вікні. З ними також можна працювати: присвоювати їх оголошенню або скасовувати.

 3. На сторінці створення групи оголошень.

  У розділі «Мітки» потрібно клікнути на посилання «Задати». У вікні, що відкрилося, з'явиться рядок, куди можна ввести назви нових міток групи через кому або вибрати мітки зі списку вже наявних у кампанії, встановивши прапорець у відповідний рядок.

Редагування міток

Щоб перейменувати або видалити мітки, потрібно на сторінці перегляду кампанії клікнути на посилання «Мітки» і далі — «Редагувати мітки».

Посилання веде на сторінку керування мітками, де наведено весь список наявних міток.

Щоб перейменувати мітку, потрібно відредагувати її назву в полі.

Щоб видалити мітку, слід натиснути на хрестик. Після кліка на кнопку «Зберегти» видалені мітки зникнуть зі списку та з усіх груп оголошень.

На цій сторінці також можна додати нові мітки. Їх потрібно написати у вільне поле через кому.

Групове редагування міток

Ви можете однією дією присвоїти мітку відразу кільком групам. Для цього слід позначити прапорцями потрібні групи на сторінці перегляду та вибрати «Задати спільні мітки» у списку дій унизу сторінки.

У вікні, що відкрилося, можна призначити для групи мітку зі списку або створити нову.

Вибрати групи за міткою

Вибрати всі групи з певною міткою можна такими способами:

 • клікнути на назву мітки у вікні, що відкривається за посиланням «Мітки» вгорі сторінки;

 • клікнути на назву мітки у блоці «Мітки» під групою оголошень;

 • клікнути на число, яке позначає кількість позначених груп оголошень на сторінці керування мітками.

Усі групи оголошень з цією міткою будуть подані єдиним списком на сторінці. Групи можна переглядати, редагувати, застосовувати до них загальні дії зі списку внизу сторінки.

Вибрати оголошення без міток

Якщо вам потрібно швидко знайти усі групи оголошень, для яких ще не була призначена жодна мітка, клікніть на посилання «Показати оголошення без міток» у вікні, що відкривається за посиланням «Мітки» вгорі сторінки.

На сторінці буде показано групи оголошень без міток, і ви зможете виконати з ними всі потрібні дії.

Увага.
 • Передбачено не більше 200 унікальних міток на кампанію та не більше 30 — до групи оголошень;

 • Довжина назви мітки не повинна перевищувати 25 символів. Можна використовувати будь-які знаки, крім коми (вона використовується для відокремлення міток);

 • За допомогою міток зручно фільтрувати статистику за групами оголошень у Майстрі звітів;

 • Ви можете приховати розділ «Мітки», встановивши відповідний значок у розділі «Налаштування користувача».