Отримання та оновлення даних із магазинів програм

Під час створення групи оголошень потрібно зазначити робоче посилання на програму в магазині програм (АppStore або Google Play). За посиланням система автоматично отримує та оновлює дані, завантажуючи їх із магазину програм.

Отримання даних під час створення оголошення

Якщо не вдалося отримати з магазину програм додаткові дані (іконку, рейтинг, ціну або кількість оцінок) — в оголошенні будуть показані лише ті дані, які вдалося отримати.

Оновлення даних

Під час оновлення будь-якої інформації про програму в магазині програм оголошення буде оновлено автоматично протягом доби без яких-небудь додаткових дій зі сторони рекламодавця.

  • Якщо програма стала недоступна у магазині програм — покази оголошення будуть призупинені та на пошту рекламодавця буде надіслано сповіщення. Коли програма стане доступною, покази будуть автоматично відновлені.
  • Якщо не вдалося отримати з магазину програм мінімальні вимоги до ОС — оголошення буде показано тільки на пристроях з версією ОС, як у попередній версії оголошення.
  • Якщо мінімальні вимоги до ОС у магазині програм вищі, ніж в оголошенні, оголошення буде показано тільки на пристроях з версією ОС, як у магазині програм або вищою.
  • Якщо не вдалося отримати з магазину програм додаткові дані (іконку, рейтинг, ціну або кількість оцінок) — в оголошенні буде показано лише ті дані, які вдалося отримати.
  • Якщо нову іконку було відхилено на модерації — оголошення буде показано з попередньою версією іконки, яка успішно пройшла модерацію.