Перенесення коштів між кампаніями

Ви можете переказати частину коштів з однієї кампанії на іншу. Для цього в розділі Мої кампанії скористайтеся посиланням Перенесення коштів з кампанії на кампанію під списком рекламних кампаній.

Кошти може бути перенесено з однієї або кількох кампаній на одну і навпаки.

Автоматичний розподіл коштів між кампаніями

Функція Порівну дає можливість перенести однакові суми з однієї кампанії на інші. Для цього зазначте потрібну суму у віконці навпроти однієї з кампаній праворуч, а потім поставте навпроти неї та ще кількох прапорець порівну — сума скопіюється в усі віконця. Якщо потім ви зміните суму в будь-якому із віконець, вона так само скопіюється в усі, що залишилися. Ця функція полегшує перенесення однакової суми на велику кількість кампаній.

Функція Розподілити все дає можливість розподілити усі кошти з однієї кампанії на кілька інших в рівних частках. Для цього позначте прапорцем порівну кампанії, на які потрібно розподілити кошти, і натисніть на кнопку Розподілити. Вся сума буде поділена між усіма вибраними кампаніями в рівних частках (округлення до копійок). Наприклад, 1000 грн буде поділено на 3 кампанії як 333.34 грн, 333.33 грн і 333.33 грн.

Увага.
  • Із кампанії, яка працює або перебуває у статусі «триває активізація» можна перенести лише доступну до перенесення суму. Доступна до перенесення сума дорівнює різниці залишку і резерву, потрібного для забезпечення роботи кампанії до повної зупинки (середній строк оброблення цієї дії становить 30 хвилин). Для кожної кампанії резерв і сума перенесення — не менше 250 грн.

  • Із зупиненої кампанії можна перенести всі кошти або будь-яку потрібну суму, але у другому випадку залишок і сума перенесення повинні бути не меншими ніж 250 грн.

  • Сума перенесення не може бути меншою ніж максимальна ціна за клік, встановлена в кампанії, на яку здійснюється перенесення.

  • Кампанія, на яку переносяться кошти, повинна пройти модерацію або бути агентською.