Відстрочення платежу

Якщо протягом останніх 6 місяців ви регулярно розміщували рекламу в Директі та витрачали не менше 1200 грн з урахуванням ПДВ на місяць, то під час формування рахунків вам буде доступна послуга «Відстрочення платежу» (умови надання послуги описано в оферті).

Кошти за рахунками з відстроченням зараховуються на рахунок рекламної кампанії моментально, а оплатити такі рахунки можна протягом 15 календарних днів. Відстрочення платежу дає можливість не знижувати інтенсивність реклами, навіть якщо у вас виник дефіцит рекламного бюджету.

Увага. Відстрочення оплати на 15 днів означає, що не пізніше 15-го дня гроші має бути зараховано на рахунок, за яким його було надано.

Відстрочення вмикається в момент вибору способу оплати рахунку у блоці Вам доступний відстрочений платіж на Директ.

Отримання відстрочення необхідно підтвердити платіжним паролем.

Щоб погасити заборгованість, слід оплатити саме той рахунок, за яким було надано відстрочення. У разі звичайної оплати реклами заборгованість за рахунками з відкладеною оплатою не погашається. Знайти рахунок із відкладеною оплатою можна за кнопкою Погасити або в розділі Платежі та документи в інтерфейсі Директа.

Для погашення заборгованості можна використовувати кошти із загального рахунку. Про можливості цієї операції та умови її проведення ви можете дізнатися у відділі з роботи із платежами і заборгованостями: bills-direct@yandex-team.com.ua.

Увага.

Якщо через 15 днів оплата за рахунком із відстроченням платежу не надійшла, вважається, що у клієнта з'явилася прострочена заборгованість. Рекламні кампанії такого акаунту може бути заблоковано.