Директ
Довідка

Способи оплати

Оплата за квитанцією у банку

На сторінці рекламної кампанії в інтерфейсі Директа натисніть на кнопку Оплатити. Потрапивши на сторінку оплати, введіть суму платежу і натисніть на кнопку Виписати рахунок.

Зазначте, хто здійснюватиме оплату: фізична чи юридична особа. Виберіть спосіб оплати: для фізичної особи — «Готівковими гривнями в банку (Україна)», для юридичної — «гривнями з рахунку в банку (Україна)».

У Директі буде сформовано рахунок і квитанцію для його оплати. Квитанцію можна роздрукувати, завантажити у форматі Word або отримати електронною поштою, вибравши відповідну опцію в інтерфейсі. Реквізити квитанції можна використовувати для оплати рахунку в будь-якому зручному для вас відділенні банку.

  • При оплаті сума та реквізити платника обов'язково повинні відповідати зазначеним у рахунку. Якщо ви хочете оплатити рахунок на іншу суму, сформуйте в інтерфейсі нову квитанцію.

  • Переконайтеся, що ваш платіж правильно проведено і на оплаченій квитанції у позначці операціоніста зазначено повний і точний номер вашого рахунку. Без цих даних неможливо встановити, що оплата надійшла від вас, і ми не зможемо автоматично зарахувати кошти на вашу кампанію.

  • Закриваючі документи після оплати надсилаються лише юридичним особам і фізичним особам-підприємцям.

Оплата через інтернет-банкінг

І юридичні, і фізичні особи можуть оплатити квитанцію, сформовану в інтерфейсі Директа, через інтернет-банкінг. Як і для оплати через банк, у цьому випадку слід вибрати в інтерфейсі спосіб «Готівковими гривнями в банку (Україна)» («Гривнями з рахунку в банку (Україна)» для юридичних осіб).

Виберіть зручну для себе систему інтернет-банкінгу та сформуйте в ній платіжне доручення із зазначеними у квитанції реквізитами. Обов'язково зазначте номер оплачуваної квитанції у примітках до платежу.

За посиланням нижче ви можете знайти інструкцію з оплати замовлення для системи інтернет-банкінгу Приват24 (лише для фізичних осіб):

Оплата банківською карткою

До оплати приймаються картки Visa та EuroCard/MasterCard, а також картки «ПриватБанку» — Cirrus Maestro і VISA Electron. Оплата здійснюється у гривнях. Для оплати потрібно ввести номер мобільного телефону і код, який ви отримаєте в SMS.

Кошти зараховуються впродовж 15 хвилин після проведення платежу.

Оплата за допомогою сервісу «Яндекс.Деньги»

Увага! 
  • У разі оплати за допомогою сервісу «Яндекс.Деньги» у гривнях неможливо повернути невитрачений залишок коштів. Якщо на балансі рекламної кампанії залишаться гроші, ви зможете перенести їх на інші кампанії під тим же логіном для подальшого розміщення. Будь ласка, врахуйте це під час планування бюджету.

  • Рахунок у сервісі «Яндекс.Деньги» має бути створено під тим же логіном, що і рекламна кампанія в Директі. Якщо ви хочете оплачувати рекламні кампанії з іншого логіна, зареєструйте його як представника.

  • Рахунок у сервісі «Яндекс.Деньги» повинен бути ідентифікованим. Із процедурою ідентифікації ви можете ознайомитися на сайті сервісу: https://money.yandex.ru/doc.xml?id=526618 і https://money.yandex.ru/doc.xml?id=523000.

  • Сума виставленого рахунку у гривнях конвертується в рублі за курсом ЦБ РФ + 3 %.

  • Якщо коштів на рахунку у сервісі «Яндекс.Деньги» недостатньо, поповніть рахунок або платіть з прив'язаної картки.

  • За допомогою сервісу «Яндекс.Деньги» можна оплатити виставлений рахунок на суму не більше 80 000 грн.

Під час виставлення рахунку виберіть значок «Яндекс.Деньги» і натисніть на кнопку Оплатити.

Для підтвердження платежу введіть одноразовий SMS-пароль або платіжний пароль (залежно від вибраного способу авторизації у сервісі «Яндекс.Деньги») і натисніть на кнопку Підтвердити.

Оплата за допомогою системи WebMoney

Під час виставлення рахунку виберіть значок WebMoney і натисніть на кнопку Оплатити.

Ви потрапите на сторінку оплати WebMoney, де зможете переказати гроші на рахунок за зазначеними реквізитами. Платіж зараховується протягом 15 хвилин.

Прямий переказ коштів на наш гаманець неможливий.

Оплата передплаченими ВМ-картками та за чеками терміналів також не приймається.

Оплата можлива лише з гаманця типу U.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!