Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Крок 6. Оплатіть замовлення

Оплатити рекламну кампанію можна після проходження модерації. Дочекайтеся, поки ваші оголошення буде прийнято до показу.

Мінімальна сума платежу становить 80 гривень без урахування ПДВ.

Щоб внести оплату, перейдіть за посиланням Оплатити на сторінці кампанії або на сторінці Мої кампанії.

Примітка. 

Якщо у вас підключено загальний рахунок, натисніть на кнопку доплатити на сторінці загального рахунку або на сторінці Мої кампанії.

Зазначте суму поповнення та натисніть на кнопку Виписати рахунок. Під час кожного внесення коштів необхідно виписувати новий рахунок на оплату.

Способи оплати

Оплатити замовлення можна кількома способами:

Для юридичних осіб

Рахунок для безготівкової оплати: ви можете сформувати рахунок у Директі, в якому вже будуть проставлені реквізити Яндекса і зазначена сума. Далі ви можете роздрукувати рахунок і оплатити його як вам зручно (наприклад, через систему клієнт-банк). Оригінали бухгалтерських документів (рахунок та акт) надсилаються поштою щомісяця.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися до офісу Яндекс.України за адресою bills-direct@yandex-team.com.ua або за телефонами +38 044 586-41-48, +38 048 737-44-10, 0 800 60-48-61 (дзвінок зі стаціонарних телефонів в Україні безкоштовний).

Для фізичних осіб
  • Квитанція — ви можете виписати квитанцію в системі Яндекс.Директ і роздрукувати її для подальшої оплати. Яндекс.Директ сформує для вас квитанцію, в якій вже будуть проставлені реквізити Яндекса і зазначена сума. Оплатити квитанцію можна в будь-якому відділенні будь-якого банку, що приймає платежі від фізичних осіб.

  • Банківська картка — до оплати приймаються картки Visa і EuroCard/MasterCard, а також картки «ПриватБанку» — Cirrus Maestro і VISA Electron. Оплата здійснюється у гривнях. Кошти зараховуються впродовж 15 хвилин після проведення платежу. Для оплати потрібно буде ввести номер мобільного телефону і код, який ви отримаєте в SMS.

  • Сервіс WebMoney, титульні знаки WMU — оплата можлива лише з гаманця типу U (підписані ВМ-картки та чеки терміналів не приймаються).
  • Сервіс онлайн-платежів «Яндекс.Деньги».

Увага! 
  • Усі рахунки та квитанції виставляються нашою системою автоматично.
  • Для того щоб оперативно дізнаватися про те, що кошти на рекламній кампанії закінчуються або закінчилися, підпишіться на SMS-сповіщення.
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!