Крок 4. Додайте ще оголошення і надішліть їх на перевірку

Створення групи оголошень завершено. Далі ви можете створити ще одну групу або надіслати оголошення на перевірку модератору. Модерація необхідна для перевірки оголошень на відповідність встановленим вимогам до рекламних матеріалів.

Для надсилання оголошень на перевірку натисніть на кнопку Надіслати на модерацію і підтвердьте свою згоду з умовами оферти, на підставі якої ми розміщуємо ваші оголошення. Після цього ваша кампанія йде на модерацію.

Зазвичай відповідь модератора надходить упродовж кількох годин після оформлення замовлення. У нічний час модерація не проводиться, у вихідні та святкові дні модератор переглядає список замовлень два рази на день.

У деяких випадках оголошення може бути допущене до показів автоматично. Це означає, що оголошення почне відображатися практично одразу після створення або внесення змін, проте буде додатково перевірене модератором на предмет відповідності вимогам до рекламних матеріалів пізніше і може бути відхилене за результатами цієї перевірки. Модерація автоматично прийнятих оголошень проводиться протягом трьох діб.

Якщо на модерацію надіслано оголошення, які вже показуються, то доти, поки модератор не схвалить змінене оголошення, буде показуватися його попередній варіант, при цьому поряд зі статусом «очікує на модерацію» показуватиметься іконка .

Увага. В оголошенні може бути відхилена лише частина ключових фраз. Якщо при цьому сам текст оголошення прийнятий, то воно почне показуватися за прийнятими фразами. У цьому разі статус оголошення після модерації буде таким: «Частину фраз відхилено».

Після того як оголошення буде перевірено, ви отримаєте лист на адресу, зазначену під час створення рекламної кампанії, а її статус у списку кампаній зміниться на «допущено модератором» (якщо цього не сталося, ознайомтеся з розділом Вимоги модерації).