Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Попередження та вікові обмеження в оголошеннях

Попередження

У рекламі медичної діяльності, медичних виробів та лікарських засобів; замінників жіночого молока і харчування для немовлят; БАДів; виробів, конструктивно схожих на зброю, в оголошення повинно бути додано такі попередження:

  • Є протипоказання. Порадьтеся з лікарем.

  • Проконсультуйтеся з фахівцем. Для харчування дітей з 0/6/11/12 місяців.

  • Не є ліками.

  • Конструктивно схожі зі зброєю вироби.

У текстових оголошеннях попередження додаються автоматично, у графічних оголошеннях їх необхідно додавати самостійно.

Категорії визначаються на основі змісту оголошення (заголовок, текст, описи швидких посилань), а також змісту сторінок, на які воно посилається. Таким чином, навіть якщо оголошення не рекламує, наприклад, ліки, але в описі одного із швидких посилань є назва ліків, відповідне попередження буде додано.

Якщо рекламовані вами товари і послуги не відносяться до жодної із перерахованих категорій, але до оголошень додалося попередження, будь ласка, напишіть нам через форму зворотного зв'язку, щоб видалити його.

Вікові обмеження

До оголошень, розміщених із таргетингом на Росію, може бути додано вікову мітку.

Позначку «18+» повинно бути додано до всіх оголошень, які рекламують інформаційну продукцію:

  • ігри, музику, фільми;

  • концерти, вистави, спортивні матчі та інші видовищні заходи;

  • друковані видання (газети, журнали і книжки);

  • програми та передачі на ТБ і радіо;

  • бази даних і комп'ютерні програми.

Позначка «Проконсультуйтеся з фахівцем. Для харчування дітей з 11 місяців» повинно бути додано у рекламі товарів дитячого харчування.

У текстових оголошеннях вікові обмеження додаються автоматично, у графічних оголошеннях їх необхідно додавати самостійно.

Якщо ваша продукція пропонується до використання з більш раннього віку, ви можете змінити це обмеження самостійно на сторінці рекламної кампанії.

Якщо рекламовані вами товари і послуги не належать до жодної із перерахованих категорій або оголошення націлено лише на регіони України, але до оголошень додалася вікова позначка, будь ласка, напишіть нам через форму зворотного зв'язку, щоб видалити її.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!