Тематики рекламування

Деякі категорії товарів і послуг можна рекламувати лише за умови дотримання певних вимог: це пов'язано із законодавчими обмеженнями та рекламною політикою Яндекса. Зокрема для товарів і послуг, які підлягають обов'язковій сертифікації, реєстрації чи ліцензуванню, потрібно надати пакет документів.

Пакет документів може містити:

  • копії дозвільних документів (ліцензій, сертифікатів тощо) та гарантійний лист;

  • лише копії ліцензій, сертифікатів тощо;

  • лише гарантійний лист.

Перелік необхідних документів, зразки гарантійних листів й інші особливості рекламування буде наведено в розділі, що відповідає вашій тематиці. Вимоги до гарантійного листа можна знайти у розділі Правила оформлення гарантійного листа.

Прийнятий пакет документів вважається дійсним для всіх рекламних кампаній акаунту однієї і тієї ж тематики та домену. У разі перезапуску рекламної кампанії на іншому акаунті або для іншого домену, слід надіслати документи повторно. Зверніть увагу на термін дії документів. Документи потрібно буде надіслати повторно після закінчення терміну їх дії.

Список категорій товарів і послуг, реклама яких не допускається, наведено на окремій сторінці. Переконайтеся, що ваші товари та послуги не належать до такої категорії.