Смарт-банери

Зараз смарт-банери у бета-тестуванні. Доступ до створення смарт-банерів обмежено. Зверніться по допомогу до менеджерів Яндекса або скористайтеся послугами рекламного агентства.

Смарт-банери — це новий мультимедійний формат оголошень Директа з оплатою за клік. Смарт-банери показуються тільки у мережах (Рекламна мережа Яндекса та зовнішні мережі).

Для створення смарт-банера вам потрібно додати файл зі списком товарів (фід) і налаштувати візуальне оформлення. Директ проаналізує зміст фіда й автоматично створить інтерактивний банер, у якому користувачеві буде показано товарні пропозиції з урахуванням його інтересів.

Смарт-банери в мережах можуть виглядати по-різному:

Ви можете створити смарт-банери для товарів роздрібної торгівлі, нерухомості, автомобілів, готелів та авіаквитків.

Переваги смарт-банерів

Привертають увагу користувачів
Привабливе візуальне оформлення та інтерактивність смарт-банерів допоможуть вам залучити додатковий трафік і збільшити продажі. Товарні пропозиції у смарт-банері добираються персонально для кожного користувача в момент показу на основі його інтересів.
Роблять створення реклами простішим
Вам не потрібно підбирати ключові фрази і тексти оголошень для кожного товару на сайті. Директ автоматично створить смарт-банер із відібраними товарними пропозиціями.
Смарт-банери оновлюються регулярно та автоматично
Ви можете налаштувати автоматичне завантаження фіда. Завдяки цьому ваша реклама завжди буде актуальною.
Медійна реклама з оплатою за клік
Ви платите тільки за переходи користувачів на ваш сайт, а не за покази реклами. При цьому ви самі вирішуєте, який показник оптимізувати — середню вартість кліка чи середню вартість конверсії.