Директ
Довідка

Смарт-банери

Наразі Смарт-банери у бета-тестуванні.

Смарт-банери — це новий мультимедійний формат оголошень Директа з оплатою за клік. Смарт-банери показуються тільки у мережах (Рекламна мережа Яндекса та зовнішні мережі).

Для створення смарт-банера вам потрібно додати файл зі списком товарів (фід) і налаштувати візуальне оформлення. Директ проаналізує зміст фіда й автоматично створить інтерактивний банер, у якому користувачеві буде показано товарні пропозиції з урахуванням його інтересів.

Смарт-банери в мережах можуть виглядати по-різному:

Зверніть увагу, наразі смарт-банери підходять не для всіх типів товарів і послуг.

Переваги смарт-банерів

Привертають увагу користувачів

Привабливе візуальне оформлення та інтерактивність смарт-банерів допоможуть вам залучити додатковий трафік і збільшити продажі. Товарні пропозиції у смарт-банері добираються персонально для кожного користувача в момент показу на основі його інтересів.

Роблять створення реклами простішим

Вам не потрібно підбирати ключові фрази і тексти оголошень для кожного товару на сайті. Директ автоматично створить смарт-банер із відібраними товарними пропозиціями.

Смарт-банери оновлюються регулярно та автоматично

Ви можете налаштувати автоматичне завантаження фіда. Завдяки цьому ваша реклама завжди буде актуальною.

Медійна реклама з оплатою за клік

Ви платите тільки за переходи користувачів на ваш сайт, а не за покази реклами. При цьому ви самі вирішуєте, який показник оптимізувати — середню вартість кліка чи середню вартість конверсії.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!