Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Створення смарт-банера

Наразі Смарт-банери у бета-тестуванні.

Для створення смарт-банера виконайте такі кроки:

Крок 1. Створіть смарт-банер і налаштуйте оформлення

Для створення нового оформлення на сторінці редагування кампанії перейдіть за посиланням Смарт-банери та у вікні, що відкрилося, натисніть на кнопку Створити банери. У Директі передбачено широкий вибір налаштувань для оформлення смарт-банерів.

Крок 2. Завантажте фід (дані про товари)

Надайте інформацію про ваші товарні пропозиції у прайс-листі певного формату — YML-файлі, який заповнюється відповідно до вимог Яндекса. Щоб додати фід, на сторінці «Мої кампанії» перейдіть за посиланням Керування фідами і у вікні, що відкрилося, натисніть на кнопку Додати фід.

Крок 3. Створіть кампанію

У випадному меню Створити кампанію виберіть Смарт-банери. У параметрах кампанії необхідно зазначити номер лічильника Метрики. Створіть групу банерів. Виберіть один із завантажених фідів і додайте до 50 банерів.

Крок 4. Виберіть стратегію

Для цього типу кампанії доступні 3 автоматичні стратегії. Вирішіть, на який результат варто орієнтуватися системі, і виберіть відповідну стратегію:

Крок 5. Налаштуйте фільтри

Для генерації смарт-банерів може використовуватися весь фід або окремі товари, відібрані за допомогою фільтрів. На сторінці редагування групи оголошень натисніть на +Новий фільтр і додайте до 50 фільтрів, об'єднаних оператором «АБО».

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!