Директ
Довідка

Оформлення смарт-банера

Наразі Смарт-банери у бета-тестуванні.

У Директі передбачено широкий вибір налаштувань оформлення для смарт-банера. Ось основні елементи смарт-банера, які ви можете налаштувати за допомогою різних параметрів:

Ми зібрали корисні рекомендації, які допоможуть вам зорієнтуватися у налаштуваннях оформлення смарт-банерів. Експериментуйте з різними варіантами оформлення, щоб вибрати той, який приносить найбільший CTR.

Тип банера

Це основне налаштування, яке визначає зовнішній вигляд і розмір банера. Виберіть у випадному списку потрібний тип банера.

Логотип

До смарт-банера обов'язково має бути додано логотип. Його буде показано у верхній частині смарт-банера. Клік на логотип буде вести на сторінку, яку ви зазначите в полі Посилання з логотипа. Обмеження:

  • ширина і висота логотипа — до 800 пікселів;

  • розмір файлу — до 50 КБ;

  • довжина URL — до 1024 символів.

Спеціальна пропозиція

Розкажіть про акцію або конкурентну перевагу. Текст спеціальної пропозиції не повинен містити недостовірну інформацію.

У полі Посилання зі спеціальної пропозиції зазначте адресу сторінки, яка буде відкриватися у разі кліка на спеціальну пропозицію. Максимальна довжина URL — 1024 символи.

Якщо у вашої спеціальної пропозиції є якісь обмеження, наприклад строки проведення акції, повідомте про них у полі Правова інформація про спеціальну пропозицію.

Колірне рішення

Задайте кольори окремих елементів, зазначивши власні параметри за допомогою панелі (відкрити палітру можна натиснувши на зразок кольору поруч із його шестизначним кодом).

Автопрокрутка

Користувач може перегортати товарні пропозиції в межах одного банера самостійно. Щоб товарні пропозиції перегорталися автоматично, встановіть прапорець Автопрокрутка каруселі/мозаїки та зазначте інтервал зміни товарних пропозицій у секундах.

Правова інформація про продавця

У разі розміщення медійної реклами товарів згідно із законом України «Про Рекламу» (ст. 8) вам потрібно надати інформацію про продавця.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!