Директ
Довідка

Звіти про рекламні кампанії у PDF-форматі

Статистичні звіти про роботу рекламних кампаній можуть бути отримані в PDF-форматі.

PDF-звіт — це готовий для друкування документ, у якому статистичні дані представлено у вигляді таблиць і діаграм із текстовими поясненнями. Крім того, документ містить словник термінів. У звіті може бути статистика щодо будь-якого набору рекламних кампаній за довільний відрізок часу.

Щоб отримати звіт у PDF-форматі, потрібно зайти на сторінку Замовлення звітів, вибрати одну або кілька рекламних кампаній, звітний період і варіант групування даних (за днями, тижнями, місяцями чи роками) та натиснути на кнопку Замовити звіт.

Інформацію про ступінь готовності PDF-звітів подано на сторінці Готові звіти. Для кожного звіту наведено дату створення, набір кампаній та звітний період. Опції у стовпчику Дії дають можливість завантажити готовий PDF-файл або видалити звіт зі списку.

Посилання на сторінку Замовлення звітів розміщене внизу на сторінці Мої кампанії, а також ліворуч на сторінках рекламних кампаній.

Увага! 
  • Час створення звіту залежить від кількості статистичних даних за вибраною рекламною кампанією та становить від 5 хвилин до години (в окремих випадках більше години).

  • Одночасно в процесі підготовки може перебувати не більше п'яти звітів. Якщо п'ять звітів уже формуються, то для замовлення наступного потрібно дочекатися, поки хоча б один із п'яти звітів буде готовий.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!