Директ
Довідка

Майстер звітів

Майстер звітів — це зручний інструмент для перегляду статистики. Із його допомогою можна отримати докладну статистику за всіма кампаніями та оцінити ефективність окремих ключових фраз і оголошень.

Як побудувати звіт

Для цього перейдіть за посиланням Подивитися статистику на сторінці кампанії. Щоб подивитися статистику за всіма кампаніями, на сторінці «Мої кампанії» перейдіть за посиланням Статистика за всіма кампаніями.

Примітка. 

Для звіту потрібно накопичити статистику показів. Тому для оголошень, за якими не було показів, звіт побудувати не можна.

Задайте період

Ви можете задати інтервал дат вручну або вибрати один із запропонованих періодів часу.

Крім того, ви можете подивитися дані за двома періодами одночасно. Для цього натисніть на кнопку і задайте періоди А і В. Дата закінчення періоду повинна бути ранішою від дати початку періоду А. Періоди не повинні перетинатися між собою.

Зверніть увагу, дані статистики доступні за останні 3 роки від поточного місяця.

Виберіть зрізи і стовпці

У блоці Зрізи виберіть, для яких зрізів даних будувати звіт. У блоці Стовпці виберіть статистичні показники, які вас цікавлять.

Наприклад, ви хочете дізнатися, як розподіляються покази та кліки за вашими кампаніями серед користувачів різної статі та віку. У блоці Зрізи виберіть Кампанії, Стать, Вік. У блоці Стовпці виберіть Покази, Кліки, CTR.

Ви можете змінити порядок зрізів і стовпців — для цього перетягніть їх.

Додайте фільтри

Ви можете відібрати дані для показу у звіті, для цього додайте умови фільтрації.

Наприклад, ви хочете дізнатися, за якими кампаніями надходить найбільше кліків від чоловіків старших 45 років. Спочатку у блоці Зрізи виберіть Кампанії, а у блоці Стовпці виберіть Покази, Кліки. Потім додайте умови фільтрації Вік і Стать:

Ви можете зберегти фільтр для подальшого використання.

Збереження звітів

Збережіть звіт, щоб використовувати його в майбутньому. Збережений звіт з'явиться у випадному списку:

Також ви можете вивантажити звіт у форматі XLS, XLSX або CSV. Для цього натисніть на кнопку Експорт.

Увага! 

Буде вивантажено лише перші 75 000 рядків звіту.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!