Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Ціна не відповідає моїм очікуванням

Ціна входу в гарантію збігається з ціною 1-го місця

Це може статися з таких причин:

  • За вибраною ключовою фразою ваше оголошення єдине. У цьому випадку ціна 1-го місця та ціна входу в гарантію можуть збігатися з мінімальною ціною за клік. Ціна входу у спецрозміщення може бути вищою.

  • Усі рекламодавці, оголошення яких було відібрано для показу у блоці гарантованих показів за вибраною вами ключовою фразою, використовують стратегію Показ у блоці за мінімальною ціною.

Я не бачу конкуренції на запит, але ставка для входу у спецрозміщення дуже висока

Ціна входу у спецрозміщення залежить від CTR вашої ключової фрази та оголошення, але також є поріг входу для розміщення на цій позиції, що не залежить від наявності конкурентів. Чим вищим буде CTR вашої ключової фрази, тим більше знижуватиметься поріг входу на позиції спецрозміщення.

Доступна лише 1 позиція спецрозміщення, хоча на 2 і 3 позиції нікого немає

У спецрозміщенні є поріг входу, який не залежить від наявності конкурентів. Якщо ставки в оголошеннях нижчі порогу входу — ці оголошення не можуть потрапити у спецрозміщення. Якщо ставки вищі порогу входу, то оголошення для показу відбираються за комбінацією таких показників:

  • ставка;

  • CTR;

  • коефіцієнт якості.

Можлива ситуація, коли комбінація порогу входу, CTR і коефіцієнта якості вашого оголошення перевищує комбінацію показників оголошення на 1 позиції спецрозміщення. У цьому випадку щойно ваша ставка перевищить поріг входу, ваше оголошення потрапить на 1 позицію спецрозміщення.

Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!