Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Поскаржитися на видачу Директа

Увага! Якщо ви не можете знайти своє оголошення на видачі Директа або воно відображається некоректно, перейдіть у розділ Проблеми з показами.
Контент мого сайту скопійовано

Яндекс не має повноважень, що дозволяють видаляти, доповнювати або змінювати зміст сайтів, що належать третім особам. З цим питанням вам слід звернутися безпосередньо до власників сайтів, на яких ви знайшли скопійований контент.

На мою думку, діяльність рекламованої організації не відповідає законодавству

Розслідування правопорушень або злочинів, а також визнання вини третіх осіб у скоєнні правопорушень або злочинів не входить у компетенцію Яндекса — для вирішення цього питання ви можете звернутися до правоохоронних і судових органів.

На видачі Директа одночасно показуються різні оголошення від однієї організації

Якщо ви помітили, що на видачі Директа одночасно є подібні сайти, будь ласка, повідомте нам про це через спеціальну форму.

Якщо ви вважаєте, що зміст рекламного оголошення в Директі не відповідає Вимогам до рекламних матеріалів, повідомте нам про це через форму нижче.

Обов'язково заповніть поле «Посилання із заголовка оголошення». Ця інформація потрібна, щоб ми могли знайти і повторно перевірити рекламні матеріали.

Обмеження. Заявки без коректного посилання із заголовка оголошення розглядатися не будуть. Щоб скопіювати посилання, натисніть на заголовок оголошення правою кнопкою миші і виберіть пункт «Копіювати посилання».
Заповнити форму
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!