Директ
Довідка
Зворотний зв'язок

Редагування оголошень

Посилання в оголошеннях

Під час створення і редагування оголошення Директ автоматично перевіряє зазначений вами URL на доступність. Якщо сторінка недоступна чи відповідає понад 7 секунд, ви побачите повідомлення про помилку. Оголошення з посиланням на цю сторінку неможливо буде зберегти до вирішення проблеми з вашим сайтом.

Якщо зазначений у полі Посилання на сайт URL веде на лічильники, в оголошення підставлятиметься домен першого редиректу після лічильника. В інших випадках в оголошенні використовується зазначений вами домен.

Під час перевірки рекламних матеріалів роботи Директа можуть завантажувати сторінку, зазначену в полі Посилання на сайт, або сторінку кінцевого редиректа, навіть якщо їх заборонено для індексації в robots.txt або метатегах. Якщо на вашому сайті багато рекламних матеріалів, обмеження директиви Crawl-delay також може бути перевищено.

Для визначення тематики оголошення для показу в мережах (РМЯ і зовнішні мережі) використовується робот Яндекса, useragent якого — Mozilla/5.0 (compatible; YaDirectFetcher/1.0; +http://yandex.com/bots). Якщо вас не влаштовує така поведінка цього робота, то у вас є можливість обмежити доступ до свого сайту або його частини за допомогою заборонної директиви в robots.txt спеціально для YaDirectFetcher, наприклад:

User-agent: YaDirectFetcher
Disallow: /

Для перевірки доступності сайту використовується робот Яндекса, useragent якого — Mozilla/5.0 (compatible; YaDirectFetcher/1.0; Dyatel; +http://yandex.com/bots).

Єдині адреса і телефон для всіх оголошень кампанії

Так, ви можете це зробити на сторінці зміни параметрів кампанії. Там же можна видалити єдину контактну інформацію зразу для всіх оголошень.

Порівняти кілька варіантів оголошень, щоб вибрати найкраще

Створіть групу із різних оголошень з однаковими ключовими фразами і ставками. Система почне показувати всі оголошення групи в довільному порядку, а через деякий час частіше демонструватиме те оголошення, у якого буде найвищий прогноз CTR для конкретного показу.

Редагувати групу оголошень

На сторінці кампанії перейдіть на вкладку Усі групи: з цієї вкладки ви зможете відредагувати всі групи оголошень, незалежно від їх статусу.

Натисніть на посилання Редагувати групу...

На сторінці Редагування групи оголошень ви можете відредагувати оголошення або додати нові. Група може містити до 50 оголошень.

Примітка. 
  • Якщо натиснути на посилання Редагувати групу... на вкладці Активні, то ви зможете відредагувати тільки активні оголошення групи. Аналогічно з іншими вкладками — На модерації, Відхилені, Зупинені, Чернетки.

  • Про те, як видаляти кампанії або групи оголошень, читайте у розділі Видалення кампанії або групи оголошень.

Відредагувати кілька груп оголошень

Щоб відредагувати кілька груп оголошень, позначте їх на сторінці кампанії, а потім виберіть потрібну дію внизу сторінки:

  • Редагувати — щоб змінити оголошення, ключові фрази та інші налаштування показу;

  • Редагувати тексти оголошень — щоб змінити тільки оголошення.

На сторінці, що відкриється, ви можете редагувати оголошення у всіх вибраних групах — як окремо, так і за допомогою кнопки Масові зміни.

Примітка. Із вкладки Активні ви зможете відредагувати тільки активні оголошення у вибраних групах. Аналогічно з іншими вкладками — На модерації, Відхилені, Зупинені, Чернетки. Із вкладки Усі групи можна відредагувати усі групи оголошень.

Зупинити, запустити або архівувати оголошення

Щоб виконати дії з окремими оголошеннями у групі, натисніть на назву групи. Виконайте потрібні дії та натисніть на кнопку Зберегти.

Виконати дію одразу з усіма оголошеннями у групі можна за допомогою відповідних посилань.

Дію буде виконано лише з тими оголошеннями, для яких воно допустиме: наприклад, архівувати можна тільки зупинені оголошення і чернетки.

Примітка. 

Оголошення, які були зупинені понад 30 днів тому, архівуються автоматично.

Перевірка посилань у Директі
змінився домен в оголошенні Директа
Оцініть статтю
Дякуємо за ваш відгук!